Tekken Tag Tournament

5.0

1

Playstation 2 klasik, artık MAME sayesinde PC'nizde

1.2M

Bu uygulamayı oyla

Tekken Tag Tournament, efsanevi ikiye iki Playstation 2 savaş oyunu, herhangi bir bilgisayar üzerinde efsanevi savaşları deneyimlemenize izin veren sihirli MAME emülatörü sayesinde artık PC'de.

Bu versiyonun en iyi özelliği hafızanın sadece 65 megabaytını kaplaması, üstelik hard diskinizin klasörlerinden birini basitçe açmanız ve oynatmaya başlamak için MAME çalıştırabilire çift tıklamanız yeterli. Bu kadar basit.

Bunu yaptıktan sonra Eddy, Jin Kazama, Lei, Paula, Heihachi, Xiaoyu, Brian gibi klasik karakterlere de erişebilirsiniz. Her biri karakteristik hareketiyle beraber gelir, böylece daha önce oyunu oynamış biri onları nasıl kontrol edeceğini bilir.

Tekken Tag Tournament içindeki grafikler hepimizin hatırladığı Playstation 2 versiyonundan daha düşük. Aslında, grafikler Playstation'ın Tekken 3'ündekilere daha çok benziyor. Buna rağmen, oyun inanılmaz derecede eğlenceli.

Tekken Tag Tournament değişik modları sayesinde tek başınıza ya da bir arkadaşınızla keyif alarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir savaş oyunudur. Kesinlikle Tekken Tag Tournament'ın en iyi versiyonu değil, ancak en çok erişilebilir olanıdır.
Uptodown X